Úvodní stránka » AKCE » 2009, AKCE » Zvonková aukce

Zvonková aukce

10 prosince 2009

Benefiční aukci pořádalo Oblastní muzeum v Chomutově a Asociace Pro HANDICAP.
Společným tématem všech předmětů, které byly v aukci nabízeny byly zvony, zvonky, zvonečky, rolničky a vše cinkací… S nabídkou přispět svou tvorbou do aukce bylo osloveno množství výtvarníků, řemeslníků a v neposlední řadě handicapovaných dětí. Výsledkem jejich snahy se vyskytla široká škála autorsky zpracovaných děl – fotografií, maleb, soch, keramických výrobků, krajek či zvonkoher. V aukci naleznete rovněž některé praktičtější zástupce daného tématu – šperky, starožitnosti, hračky a další.

V letošním roce, na rozdíl od let minulých, jsme zvolili formu benefiční AUKCE, která by měla být příležitostí k setkání sponzorů, kterým bychom za jejich podporu rádi nabídli možnost nejen se pobavit, ale také si podle svého vkusu vybrat a vydražit zajímavé a krásné věci. Třeba jako dárek pod vánoční stromeček pro své blízké…  Zájem o získaní  originálního  uměleckého  díla a k tomu podpořit dobrou věc, byl překvapivý. Jistě k tomu přispěli i licitátoři Miluše Bittnerová a Petr Baťka.

Sečteno, podtrženo

                                                  48 800 Kč

Díky všem, kteří se podíleli na přípravě benefice, kteří věnovali svá díla do aukce a neposlední řadě díky všem co přišli „přihazovat“, může naše sdružení rodin pečujících o postižené dítě – Asociace Pro HANDICAP – pokračovat i příštím roce ve svých pravidelných aktivitách, jako je hiporehabilitace, plavecký výcvik, psychorehabilitační pobyty, pracovní dílničky apod..

Děkujeme.

Mimořádné poděkování patří Andree Löblové, která si nás našla, všechno  vymyslela, sehnala a zorganizovala … a dobře jí tak !

 

2009, AKCE