Úvodní stránka » AKCE » 2009 » Kůň 2009 –Lysá nad Labem

Kůň 2009 –Lysá nad Labem

22 listopadu 2009

Ve dnech 18. – 20.9. probíhala v Lysé nad Labem mezinárodní výstava Kůň 2009, kde se mimo koní, jezdeckého sportu a dalších nezbytných potřeb pro ,,koňáky“, vystavovaly a předváděly kočáry a povozy. To byla výzva a tak jsme vyrazili.
Po příjezdu do Lysé nás přivítaly rozkopané ulice města, takže vozíčkáři měli ,,trochu“ komplikovanější přesuny. Na to jsme ale zvyklí. Téměř nesnesitelné bylo však ubytování v ubytovně Helena v Čechově ulici u RNDr. Grocholové. Bohužel Lysá byla díky výstavě nacpána až po střechu a sehnat narychlo jiné ubytování pro celou patru lidí bylo nemožné. Přijeli jsme prezentovat Wagonetu a tak jsme vydrželi a splnili si dalšího ,,bobříka“. Přes to, že nejsme skalní koňáci, se nám výstava líbila a naše účast na exhibici splnila svůj účel. Komentátor vyzdvihl výhody a bezpečnost našeho vozu a potřebnost takovýchto projektů pro handicapované spoluobčany. Nechybělo též poděkování sponzorům.

Odměnou nám byly ovace publika na tribunách během přehlídky, které si děti náležitě užily. Zlatým hřebem dne byl opulentní oběd v restauraci U krále Václava, kde by si těžko vybral i ten největší gurmán.

V neděli jsme se vypravili do Přerova nad Labem, kde jsme navštívili místní zámek a přenádherný skanzen. Pokud někdo z Vás pojedete kolem, nezapomeňte se tam zastavit. Opravdu to stojí za to!!!

Děkujeme všem sponzorům, že nám umožnili účast na této výstavě a zviditelnění Asociace Pro HANDICAP a Romanu Pislcejkovi, že zařídil vše potřebné včetně dopravy Wagonety

2009