Úvodní stránka » AKCE » 2011, Napsali o nás » Poděkování Nástup

Poděkování Nástup

4 prosince 2011

5. Benefiční představení    „ …jsme tu s vámi… „

Rok se s rokem sešel a handicapované děti měly opět tu milou příležitost poděkovat svým vystoupením všem sponzorům za finanční podporu v roce 2011 a také všem kamarádům a dobrovolníkům za jejich nezištnou pomoc, bez které bychom  se jen stěží obešli.

Pro postižené děti z Asociace Pro HANDICAP  bývá benefiční  představení  velkým svátkem, na který se velmi těší a pilně připravují celý rok. Jejich celoroční práce se prezentovala v tom nejlepším světle na prknech, která znamenají svět – v chomutovském divadle. Zastánci hudby a tance si mohli užít vystoupení nejen našich dětí, ale i hostů z pražské konzervatoře Jana Deyla pro nevidomé a slabozraké, ze školy Jaroslava Ježka pro slabozraké  a nevidomé v Praze, ZUŠ Chomutov a ZUŠ Jirkov. Celým odpolednem provázel herec a moderátor Zdeněk Turek, který publikum i účinkující bavil svým osobitým humorem. Výrobky z dílen Asociace Pro HANDICAP  měli  diváci možnost  zakoupit v divadle a mnozí z nich tak učinili, protože částka z „krámečku“ spolu s dobrovolným vstupným se vyšplhala na  10.500,- Kč.

Celkový výtěžek z 5. Benefičního vystoupení je   120.500,- Kč,

Sponzoři akce:

Statutární město Chomutov, RWE Transgas ,Actherm s.r.o. ,Obec Březno, World Invest – stavební, Word Invest – nápoje, Mudr. Zuzana Pislcejková, Puls investiční s.r.o., NAREKS, Obec Málkov, Lidé a příležitosti s.r.o.,Technické služby Jirkov,  Město Jirkov

Děkujeme!

Prodej výrobků i nadále pokračuje v Jirkově v prodejně Cash & carry (bývalá EDEKA u sauny) a chomutovském muzeu při výstavě betlémů.

Podpořit nás můžete též prostřednictvím veřejná sbírky – zvláštní účet    č. 247987564/300 nebo do označených sbírkových pokladniček.

vice na www.aphandicap.cz

2011, Napsali o nás