Úvodní stránka » AKCE » 2011, AKCE » 5. benefiční představení

5. benefiční představení

26 listopadu 2011

5. benefiční představení  „…  jsme tu s Vámi… “  je už za námi.

Celoroční práce našich dětí, rodičů, učitelů a všech přátel  se prezentovala v tom nejlepším světle na prknech, která znamenají svět – v chomutovském divadle.  Děti zaperlily v divadelní hře Šíleně smutná princezna. Zastánci hudby a tance si mohli užít vystoupení nejen našich dětí, ale i hostů  z pražské konzervatoře Jana Deyla pro nevidomé a slabozraké,  ze školy Jaroslava Ježka pro slabozraké a nevidomé v Praze, ZŠU Jirkov a ZŠU Chomutov. Celým odpolednem nás provázel herec a moderátor Zdeněk Turek, který publikum i účinkující bavil svým charakteristickým humorem a na závěr dokonce zakřepčil za doprovodu  bubenického souboru OKLEP.  V předsálí bylo možno opět zakoupit  originální výrobky z naší keramické dílny a spoustu dalších překrásných věcí, které vznikly pod rukama našich členů. A pro hladovce i gurmány  zde byla spousta neodolatelných dobrot.

Letošní benefice vynesla naším dětem 120.500,- Kč. Tuto částku tvoří dary od našich sponzorů, výtěžek ze vstupného a prodej výrobků postižených dětí. Tyto finanční prostředky opět poslouží k částečnému pokrytí nákladů na činnost Asociace PRO HANDICAP v následujícím roce 2012.

Tímto bychom chtěli znovu poděkovat všem sponzorům, účinkujícím a organizátorům a Mílovi Štáfkovi za nádherné foto.2011, AKCE