Úvodní stránka » AKCE » 2010 » Matějská pouť

Matějská pouť

30 března 2010

29.4. jsme se probudili do pochmurného, studeného, deštivého rána. Při představě, že sebou necháme celý den smýkat atrakcemi v tomto počasí, v rytmu ,,líbivé“  taneční hudby z reproduktorů, mě jímala hrůza.

Kupodivu jsem tuto ,,optimistickou“  náladu měla jenom já. U autobusu již panovala dobrá nálada. Děti byly natěšené a některé od časných ranních hodin nemohly dospat. Věra Kupcová zahlásila, že nemusíme mít obavy, že má domluvené dobré počasí.  Při vzpomínce na raní předpověď počasí to byla slabá útěcha, ale co kdyby…

Po půl hodině jízdy přestalo pršet, za Lounama se začačo podjasňovat a v Praze bylo krásně sucho a teplo. V Praze je holt blaze!

Tak – děti si  to užily, rodiče to mají za sebou a další Matějská je naštěstí až za rok. Tak se máme zase na co těšit!

Zvláštní poděkování: Cestovní kanceláři REGENA za bezpečnou dopravu

a Věře Kupcové za pěkné počasí ( jsem zvědavá, jak se předvede v Harrachově 🙂  )

2010