Monthly Archives: Srpen 2020

Za Davidem do ZOO

21 srpna 2020
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Za Davidem do ZOO

Ve spolupráci se Sportovním klubem HANDISPORT, z.s. za a podpory Nadačního fondu severočeská voda pořádáme celodenní výlet do ZOO Praha, kde nám David Šťastný ukáže, jak i osoby s handicapem mohou pracovat.

 

Tábor tentokrát v námořnickém stylu

10 srpna 2020
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tábor tentokrát v námořnickém stylu

Začátek prázdnin prožily děti s handicapem tentokrát na Nechranické přehradě. Celý tábor se nesl v námořnickém stylu. Počasí bylo opět tropické a proto celý pobyt trávily děti hlavně u vody. Na táboře nechyběly ani klasické táborové hry, táborové písně a táborový oheň. Jak již bývá zvykem, zavítali za dětmi také koně s vagonetou a povozili je po okolí. Zážitků bylo opravdu mnoho a když si pro děti přijeli „odpočinutí“ rodiče, dětem se vůbec nechtělo domů 😀

Děkujeme Statutárnímu městu Chomutov za podporu při realizaci tábora pro děti s handicapem.

           

 

Psychorelaxační pobyt v Českém ráji

9 srpna 2020
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Psychorelaxační pobyt v Českém ráji

Poslední červnový týden strávily děti s handicapem a jejich rodiče v Českém ráji. Ubytování bylo v krásném penzionu nedaleko přírodních krás Českého ráje. Počasí bylo luxusní a i když trochu sprchlo, nikomu to nevadilo. Během týdenního pobytu se nejen relaxovalo, ale také poznávalo a sportovalo. Pobyt opět splnil svůj účel a všichni se těší na další ročník. Děkujeme Statutárnímu městu Chomutov, SPMP ČR a sponzorům za finanční podporu.