2007

Křesadlo 2007

22 listopadu 2009
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Křesadlo 2007

Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci.
28.února 2008 proběhlo v Ústí nad Labem za přítomnosti hejtmana Ústeckého kraje Ing. Jiřího Šulce, primátora

Statutárního města Ústí nad Labem Mgr. Jana Kubaty a ředitelky Dobrovolnického centra o.s. Mgr. Lenky Černé
předávání ceny KŘESADLA 2007. Cena byla udělena Daně Patočkové za příkladnou dobrovolnou činnost a pomoc v roce 2007.

(more…)

Mikulášská 2007

22 listopadu 2009
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mikulášská 2007

Naše sdružení ve spolupráci s Podkrušnohorským zooparkem uspořádalo pro své děti a rodiče setkání s Mikulášovou družinou. Děti sice v průběhu roku trochu zlobily, ale slíbily, že vše napraví a tak nám je tu čerti nechali. Příští rok NASHLE!!!

Přednáška s psychologem Romanem Řežábem

22 listopadu 2009
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přednáška s psychologem Romanem Řežábem

9.11.2007

Dnes proběhla přednáška s psychologem Romanem Řežábem ,,Když se sny o životě nesplní…“ . Přednáška trvala od 9 00 do 13 00 a i to se nám zdálo málo. Čas utekl jako voda. Krásně jsme si popovídali a odešli jsme domů s vědomím, že to co děláme, děláme dobře, ale nesmíme přitom zapomínat sami na na sebe. Pan Řežáb nám nabídl víkendový pobyt, kde bychom určité oblasti mohli rozebrat více do hloubky a mohli bychom si zkusit i skupinová sezení.

Pracovní dílna

22 listopadu 2009
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pracovní dílna

9.10.2007

Protože naše sdružení chystá 1.benefiční představení jehož součástí bude prodej výrobků, sešli jsme se v Domě dětí a mládeže v Chomutově. Toto odpoledne bylo nachystané zdobení květináčů ubrouskovou technikou. Jak zdobit nám ukázala a všem ochotně poradila pracovnice domu dětí a mládeže. Všichni se moc snažili. Dětem pomáhaly maminky a babičky. Opět nechyběly výtečné buchty od maminek a babiček. Květináče se moc povedly a věříme, že se budou líbit i těm, kteří si je koupí.

Dětský letní tábor zátaví

22 listopadu 2009
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dětský letní tábor zátaví

26.8. – 2.9.2007

Poslední týden letošních prázdnin se několik našich členů vypravilo na tábor. Tento tábor je speciální, jeho součástí jsou koně, na kterých naše děti jezdily s nadšením. Pro děti byly vymyšlené různé hry. První večer některé prošly i stezku odvahy. Letošní léto nebylo moc teplé, ale i přesto se našel den na cachtání se v nedaleké řece. Protože je tento tábor na jihu (more…)

Vodní hrátky na kamencovém jezeře

22 listopadu 2009
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vodní hrátky na kamencovém jezeře

27.6.2007

Ve středu odpoledne proběhlo jedno z našich setkání. Rodiče,příbuzní a známí spolu s našimi dětmi přišli do Sportklubu 80 a tady pro ně byl přichystaný program. Maminky a babičky vzaly sebou buchty, které napekly a všem moc chutnali. Vodáci z místního clubu nakoupili buřtíky a připravili táborák. Děti měly možnost povozit se na raftových člunech, lodičkách a (more…)

Noc snů

22 listopadu 2009
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Noc snů

1.6.2007

Slyšeli jste již o Noci snů? Víte, co se skrývá pod tímto názvem? Noc snů je večer plný nevšedních zážitků pro znevýhodněné a chronicky nemocné děti a jejich rodiny. Odehrává se v zoologických zahradách celého světa vždy první červnový večer v roce. Myšlenka uspořádat Noc snů se zrodila v Holandsku. První Noc snů uspořádala v roce 1996 Zoo Rotterdam a (more…)